רעיונות למתנה

ציור משפחה - המתנה המושלמת לכל המשפחה!

ציור משפחה - המתנה המושלמת לכל המשפחה!

ציור משפחה - מזכרת מרגיעים קטנים

בעת סיור בכל מוזיאון ברחבי אירופה תוכלו לראות פורטרטים מצוירים של יחידים ומשפחות. כבר בימי הביניים במשפחות האצילים והמלוכה זה הפך לנוהל, צייר הגיע לצייר ציור משפחה של בני הזוג הטרי לאחר החתונה, וציורים נוספים לאחר המשפחה התרחבה. זו היה סוג של תיעוד, מתנה מקורית לדורות הבאים. לכאשר הצילום הפך להיות הדבר הבא הציירים קצת נעלמו והצלמים תפסו את מקומם ויותר יותר אנשים הצטלמו בתמונות משפחתיות. זה הפך לטקס שלם בו הגיעו בני המשפחה לבושים במיטב מחלצותיהם לסטודיו הצילום לצילומים משפחתיים. 

המהפכה הדיגיטלית 

עולם ציור משפחה השתנה לחלוטין שהופיעו הטלפונים החכמים, עם או בלי מקל סלפי אנחנו שולפים מנציחים רגעים מתוקים. במקרים מסוימים כמו חתונות, אירועים משפחתיים או צילומי הריון וניו בורן אנחנו נעזרים בצלם מקצועי שיודע לשדרג את התמונה. מה הבעיה עם התמונות בסמארטפון הן בדרך כלל נשארו על גבי המסך, אפילו אלבומי התמונות הפכו לדיגיטליים. אז איך נחזיר עטרה ליושנה ונהפוך את הסלפי המשפחתי לציור משפחה מיוחד. Whitespace מציעים לכם מהפיכה שאין כמוה הפכו כל תמונה לבלתי נשכחת באמצעות איור דיגיטלי

Whitespace מעוד תמונה לקלאסיקה 

האיור הדיגיטלי היא אומנות חדשה, יותר ויותר מאיירים נוטשים את מכחולים והצבעים ועוברים לצייר בעולם הדיגיטלי באמצעות מחשבים, לוחות גרפיקה, תוכנות ציור מתקדמות, מברשות צבע דיגיטליות ועוד. 

אנחנו ב White space לקחנו על עצמנו להפוך את הרגעים הכי מיוחדים שלכם לרגעים בלתי נשכחים, כמתנה לסבים או רעיונות לעיצוב הבית.  צוות המאיירים שלנו בראשם עומד המאייר המוכשר מיכאל יהפכו כל תמונה לציור משפחה בלתי נשכח. איך זה עובד בקלות רבה - כנסו לאתר שלנו, העלו את התמונה, בחרו את הסגנון ומסגרת והציור המשפחתי יהפוך לציור דיגיטלי יפיפייה. 

מחפשים רעיונות לציור משפחתי?

הנה כמה רעיונות לתמונה משפחתית שתראה מעולה כציור משפחה כמתנה נפלאה לכל בן משפחה. 

  •  צילומי משפחה בחוץ עם פרחי בר - מצאו שדה יפה של פרחים, מדשאה מרהיבה וכדומה ופזרו את כל בני המשפחה. 
  • צילומי משפחה של הידיים - תמונה אומנותית ומיוחדת כזו שאין לכל משפחה. 
  • צילומי משפחה ליד המדורה - הקימו מדורה קטנה וצלמו תמונה משפחתית סביבה. 
  • צילומי ג'ינס - כאילו כולכם יצאתם מקטלוג לחברת ג'ינסים נסו משהו אחר. 

לאחר שתבחרו את התמונה המנצחת הפכו אותה לציור משפחה בלתי נשכח באמצעות המאיירים המוכשרים של Whitespace. רק בחרו וקבלו הביתה מתנה בלתי נשכחת.קריאה נוספת

מחפשים תמונות לסלון מודרני? כך תעשו זאת נכון
מה אפשר לקנות לחברה ליום הולדת