היי, אנחנו וויט ספייס.

החברה הגדולה ביותר למוצרים מרגעים אישיים בישראל. בואו נצלול למה זה אומר ואיך הכל התחיל.

אנחנו מתאימים במגוון דרכים מוצר נצחי ואישי. המוצרים שאנחנו יוצרים הם לא רק עוד תמונה, אלא דרך קסומה להראות לאנשים החשובים לכם, כמה הם חשובים לכם.

הכל התחיל במשרד קטן בתל אביב.

אומרים שהסיפורים הכי טובים לקוחים מהחיים, לנו יש בהחלט אחד כזה. הקורונה לקחה את רובנו לקצה. חיפוש עבודה היה אתגר, הליכה לסופר הייתה בלתי אפשרית והקניונים היו סגורים.

אז מה קונים ביום הולדת? זו הייתה שאלה שעלתה בכל משרד, משפחה או קבוצת חברים. זר פרחים זה נדוש, המסעדות סגורות וסרט בבית היה תסריט מעייף.

הסנדלר בסיפור שלנו לא הולך יחף. הוא גייס את חברו המוכשר בהשראת יצירה שהוא הכין וביקש את עזרתו בהכנת מתנה אישית ומרגשת לבן זוגו.

סטורי אחד, השאר היסטוריה.

״הדבר הבא״ זו לא רק כותרת מפוצצת של צוות הקופי שלנו, זה מה שמושיב אותי כאן לכתוב את השורות האלו וגם לקבל משכורת.

עכשיו ברצינות, זו הייתה הצלחה מסחררת. סטורי אחד של מקבל המתנה פוצץ את הדיירקט של האומן המוכשר. משם, אתם כבר מבינים - וויט ספייס הלכה והתפתחה לחברת המתנות האישיות הגדולה בישראל.

למי זה מתאים?

אין אירוע ואין סיבה שלא הוזמנו אליה. שמחה או עצב: תמיד נהיה חלק ממסע הרגעים שלכם, ברגעים החשובים בחיים ונעזור לכם להפוך כל רגע לתיעוד בלתי נשכח.

קצת מספרים

+ 30,000

לקוחות בישראל

% 75.2

הזמינו יותר מפעם אחת

★ 5/5

הדירוג שלנו ברשתות

בין לקוחותינו

לוגו של הוט hot logo
לוגו של ישראל בידור israel bidor logo

עוד כמה פרטים מעניינים

איכות המוצרים

עיצוב בלתי מתפשר המשלב מוצרים איכותיים הנשמרים לשנים רבות, המסגרות שלנו מדהימות ואיכות ההדפסה שלנו היא הטובה ביותר בתעשייה ולזה אנחנו מתחייבים!

הצוות שלנו

מתנה מהלב ללב זו לא סתם סיסמא. הצוות שלנו אוכל אותה עם החלב והקורנפלקס, ליטרלי. צוותי יצירה, אריזה ושירות לקוחות מדהימים שקמים עם סיבה אחת בבוקר: לגרום לאנשים לחייך ולשמוח.

הסטנדרטים שלנו

סטנדרט זו לא מילה גסה. לכן, כל מוצר וכל עיצוב שנכנס לאתר עבר הרבה עיניים יצירתיות על מנת להגיע לתוצאה המיטבית ביותר. אם זה הטיפול הטיפוגרפי, הצבעים דרך סגנונות יחודיים שיצרנו.

שומרים על הסביבה

כחלק מהמאמצים הגלובליים והנושאים הבוערים בתקופה האחרונה, אנחנו לוקחים חלק פעיל בתרומה לסביבה. מתנות רגילות יכולות להישכח או להיעלם, אבל מוצר שנעשה מזכרונות ורגעים הוא מתנה נצחית.